הדוברים בכנס ITS ישראל ה- 8, למערכות תבוניות לתחבורה

               
                          להלן רשימת הדוברים בכנס ה-8 של איגוד ITS ישראל:

 
             

מר ישראל כץ

שר התחבורה והמודיעין

ד"ר שי סופר

המדען הראשי, משרד התחבורה

המדען הראשי של משרד התחבורה משמש כיועץ המדעי לשר ולמנכ"ל המשרד, ומנהל את יחידת המדען הראשי במשרד. מוביל את התכנון האסטרטגי והחדשנות הטכנולוגית בתחום התחבורה בישראל, תוך התבססות על מחקר ומידע, על מנת לשרת את תהליכי קביעת מדיניות התחבורה וקבלת ההחלטות במשרד. פועל לשיפור איכות התכנון התחבורתי ולקידום הידע והמידע המשרת את קהילת מתכנני ומעצבי מערכות התחבורה בישראל, גיבוש הצעות למדיניות כוללת של המשרד, בקרה על הליכי הכנת תוכניות אב לתחבורה, הכנת תכנית אב משולבת לתחבורה יבשתית, פעילות מחקר בתחומי התחבורה, קידום חדשנות טכנולוגית, ניהול מערך הסקרים ומאגרי המידע בנושא תחבורה. יו"ר הוועדה הבינמשרדית לניסויים בדרך וחבר בועדת התחבורה של האיחוד האירופי במסגרת תכנית הורייזן 2020.

הגב' מיטל להבי

סגנית ראש עיריית ת"א-יפו, הממונה על תיק התחבורה, בינוי ותשתיות.

חברת מועצת תל אביב-יפו משנת 2004 וחברה בוועדות התכנון והבנייה, ועדת נכסים ואיכות הסביבה. ממייסדי הפורום הירוק של קהילות תל אביב וחברה בפורום. למדה כלכלה ופיתוח בר-קיימא באוניברסיטת ת"א ובוגרת בתוכנית "עמיתי סביבה" של מרכז השל למנהיגות סביבתית וקיימות. יו"ר הפורום למחזור פסולת בניין בישראל ולשעבר מנהלת המכון לחקר מדיניות מקרקעין ושימושי קרקע של הקק"ל.
 

מר אור עמרי

יו"ר איגוד ITS ישראל

בנוסף להיותו יו"ר עמותת ITS ישראל (בהתנדבות), הינו יועץ עצמאי בתחום של מערכות תבוניות לתחבורה. עם חזרתו מארה"ב לישראל, לפני כ- 23 שנים, שימש כמנכ"ל של מספר חברות תוכנה/ חומרה כגון אסטיאה, קואלקום ישראל, והומינג, ובמשך למעלה מ- 10 שנים
שימש כ- CTO של חברת דרך ארץ - מפעילת כביש 6. 

Mr. Martin Schulze Suedhoff

Senior VP Global SalesSiemens, Germany

מר אריק אבוטבול

מנהל אגף ניהול ובקרת תנועה, נתיבי ישראל

אל"מ (מיל'), מנהל את אגף ניהול ובקרת תנועה של נתיבי ישראל - החברה הלאומית לתשתיות תחבורה משנת 2010.
לפני הצטרפותו לחברת נתיבי ישראל, צבר ניסיון מקצועי בניהול מוצלח של חברות בינלאומיות בתחום תקשורת ופיתוח תוכנה במהלך 10 שנים. אריק שירת ביחידות מודיעין בצה"ל במהלך 25 שנה.

עו"ד יניב אהרונוביץ

שותף בתדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות', עורכי דין

שותף בתחום החברות והמיזוגים והרכישות (corporate M&A) במשרד תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'. מייצג לקוחות בתחומי התחבורה החכמה, ובהם את הרמן, SNCF, מטרופולין תחבורה ציבורית ואחרות. כמו כן, מלווה את אקסלרטור התחבורה החכמה של אקומושן. בעל ניסיון רב בליווי חברות הזנק מתחילת דרכן ועד לאקזיט, וכן חברות רב לאומיות ברכישותיהן בישראל.

ד"ר חנן גבאי

מייסד ומנכ"ל, סי. ג'י-סמארטק בע"מ

מומחה בפיתוח עסקים, אסטרטגיה ויזום פרויקטים במימון האיחוד האירופי. משמש כמומחה מעריך בעבור האיחוד האירופי בתחומים כגון: תחבורה, אנרגיה ותקשורת. חבר בוועד המנהל של האיגוד הישראלי למערכות תבוניות לתחבורה (איגוד ITS ישראל). 
לפני הקמת החברה, שימש בתפקיד מנהל פיתוח עסקים במוטורולה ומרצה בפקולטה להנדסה באוניברסיטת ת"א.

מר יוני גרייפמן

מנכ"ל Uber ישראל

שירת 8 שנים כטייס מסוקים בחיל האוויר. בעל תואר ראשון במדעי החברה והרוח באונ' הפתוחה.
בעל תואר שני בבית הספר למנהל עסקים "The Wharton School" שבאוניברסיטת פנסילבניה והתמחה באסטרטגיה תחרותית ושווק.
עם סיום לימודיו, השתלב בסניף ניו יורק של חברת הייעוץ היוקרתית "BCG – Boston Consulting Group", וניהל מספר פרויקטים של החברה ברחבי העולם. מנכ"ל Uber בישראל מאז השקת הפעילות באוגוסט 2014. 
 

מר און הרן

סמנכ"ל טכנולוגיות, אוטוטוקס

מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות של חברת אוטוטוקס. לפני כן, שימש כסמנכ"ל טכנולוגיות של פסווה, שנמכרה בשנת 2006 לפי.אם.סי. סיירה
ב- 300 מיליון דולר. קודם לכן, און היה הארכיטקט של מוצר הבלוטות' של טקסס-אינסטרומנטס. און החל את הקריירה ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין.

מר אמיר כהן

סמנכ"ל טכנולוגיות, דן חברה לתחבורה ציבורית

מנהל טכנולוגיות והבטחת איכות של דן תחבורה ציבורית. עובד בדן מזה כ- 10 שנים.
בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה הפתוחה. 
בעל היכרות מעמיקה בתחום התשתיות והכרטוס, בעל ניסיון נרחב בניהול פרויקטים בתחום התוכנה והתשתית. 

מר אורן עזר

מייסד שותף ומנכ"ל חברת אלקטרואד

בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה ותואר שני בהנדסת מערכות. שימש כמהנדס אלקטרוניקה ראשי בחטיבת האלקטרואופטיקה של אלביט מערכות והוביל קבוצת מצוינות בנושא מעבדי זמן אמת. בנוסף, שימש כראש קבוצת המחקר והפיתוח של אלאופ וכן הוביל תהליך חדשנות וקליטת טכנולוגיות חדשות בחטיבה. בעל ניסיון רב בפיתוח וניהול פרויקטים עתירי טכנולוגיה.
 

מר אסף עצמון

מומחה לאבטחת סייבר ברכבים

מעל 15 שנות נסיון במגוון תפקידי ניהול בתחומי אבטחת-סייבר, אוטומוטיב, אינטרנט, טלקומיונקיציה וטלויזיה דיגיטלית.
לפני סיסקו, אסף היה היזם וסמנכ"ל הטכנולוגיות של חברת סרנדיפ שעסקה בפלטפורמת המלצות למוזיקה מבוססת רשתות חברתיות.
לפני כן, עסק בתפקידי אסטרטגיה, ניהול מוצר והובלה טכנולוגית בחברות שונות לרבות בביגבנד נטוורקס, NDS ואורקה אינטראקטיב. 
אסף בעל תואר ראשון במדעי המחשב ובפילוסופיה מאוניברסיטת ת"א.

ד"ר ישראל פלדמן

חוקר ומרצה, מכללת אפקה להנדסה

PhD (דוקטור לפילוסופיה) בסטטיסטיקה, האוניברסיטה העברית בירושלים, MSc בחקר ביצועים, אוניברסיטת תל אביב.
BSc במתמטיקה-פיסיקה, האוניברסיטה העברית בירושלים. חוקר ומרצה במכללת אפקה להנדסה וחבר במרכז אפקה לתחבורה ולוגיסטיקה כמומחה במודלים סטטיסטיים וסימולציה של רשתות תחבורה (2009-2015)

מר חנן פרידמן

מייסד ומנכ"ל Fanscard

בעל תואר ראשון במנהל עסקית מהמכללה למנהל. שימש בעבר כבעלים ומנכ"ל של חברת ניהול אחזקות "אוריאן", ניהל במשרד הביטחון את פרוייקט הפרטת המזון בצה"ל, שימש כמנהל פרוייקט של הקמת כ – 150 תחנות לייצור אנרגיה מתחדשת באזור ערבה ואילת. 
כעת, הינו הבעלים והמנכ"ל של חברת פאנס קארד ישראל – אשר פיתחה את מיזמי התחבורה החכמה בפלטפורמת ענן לעולם האוטובוסים והמשאיות. 

מר ישראל רון

מייסד ומנכ"ל Spotam

מתמחה בניתוחי השוק, אספקת מידע ומתן ייעוץ בתחומי הרכב המקושר, תחבורה חכמה ושירותים מבוססי מיקום. לישראל עבר ניהולי עשיר הכולל ניהול חברות בעולם הטכנולוגיה המתקדמת בארה"ב ובישראל. בין היתר ניהל את טלרד ארה"ב, טלרד קונג'י, סלמקס סיסטמס וסלוקייטור מקבוצת פוינטר. 

פרופ' יורם שיפטן

המכון לחקר התחבורה, הטכניון

לשעבר ראש היחידה להנדסת תחבורה וגיאו-אינפורמציה בטכניון ונשיא האגודה הישראלית לחקר התחבורה. כיום, הנו נשיא האגודה הבין לאומית למחקר התנהגות נוסעים (International Association of Travel Behavior Resarch - IATBR), והעורך של העיתון Transport Policy. חבר בוועדות עורכים של שמונה עיתונים בינלאומיים, ובוועדות מדעיות של מספר ארגונים וכנסים בתחום כולל TRB ו- WCTR.

 
 מפת אתר | תנאי שימוש באתר
  איגוד ITS ישראל, ת.ד 5203, הרצליה 4615102  טל. 09-9516174